Kağıt veya bozuk paradan Koronavirüs bulaşır mı?

Dünya Sağlık Örgütü, koronavirüsün madeni para, banknot veya kredi kartı gibi nesnelere dokunarak bulaşma riskinin oldukça düşük olduğu yönünde görüş bildirdi.

Yeni tip Koronavirüsün bir nesneyle temas ettikten sonra hayatta ne kadar kalacağı bilimsel olarak tam olarak kanıtlanmış değildir. Buna rağmen bilim insanları, yüksek neme sahip alanlarda bu virüsün hayatta kalma süresinin artırdığının altını çiziyor.

Sizce insanlığı nasıl bir gelecek bekliyor?

Çaylak 1 Mayıs 2020 tarihinde soruldu Hastalık.
Yorum ekle
3 Cevap(lar)
  En iyi cevap

  İnsanlık doğayla kavga etmeyi bıraksa çok iyi olacak. Gelecekten umutluyum. Doğayla barışmayı öğrenirsek bence dünyayı da cennete çevirmiş olacağız.

  Yardımsever 2 Mayıs 2020 tarihinde cevaplandı.
  Yorum ekle

   Üreten insan gelecekte daha çok özgür olacak. Sistemin dayattıklarından uzak kalabilmek mümkün değil. Ancak üreterek var olabileceğiz.

   Uzman 2 Mayıs 2020 tarihinde cevaplandı.
   Yorum ekle

    Ellerimiz ile dokunmadığımız bir şey yok ki! Paraya dokunmasak bile başka bir sürü şeye dokunuyoruz. Önemli olan ellerimizi sabunla yıkayarak temizlemek. Son olarak insanlık, bir yere doğru sürükleniyor. Pek çok şeye oturduğumuz yerden ulaşabiliyoruz.  Sonrasında ne olur bilmem ama insanlık bir yolunu bulup yine normale dönecektir.

    Çaylak 2 Mayıs 2020 tarihinde cevaplandı.
    Yorum ekle

    Senin Cevabın

    Cevabınızı göndererek gizlilik politikasını ve hizmet şartlarını kabul etmiş olursunuz